Wynajem wózków widłowych | Abra - producent wody gazowanej w syfonie
Zamówienia
+48 604 421 518

Wynajem wózków widłowych, paletowych oraz zwyżek

Firma „Lemarpol”, mając na bieżąco dostęp do szerokiej gamy urządzeń o różnych parametrach technicznych świadczy usługi wynajmu skierowane do tej części klientów, dla której wózki widłowe stanowią alternatywny sposób rozwiązania problemów logistyki wewnątrzzakładowej. Proponujemy nowe i używane wózki widłowe czołowych japońskich marek, takich jak: TOYOTA, KOMATSU, NISSAN, oraz nowych wózków marki MANITOU.

Bogata oferta podnośników

Posiadamy na stanie magazynowym przeszło 500 sztuk podnośników, których specyfikację dostosowujemy wg indywidualnych potrzeb Klienta a swoje usługi świadczymy na terenie całej Polski. W ofercie posiadamy również podesty ruchome począwszy od masztowych przez nożycowe i kończąc na teleskopowych.

Serwis i naprawy

Wybrany podnośnik dostarczymy bezpłatnie w dowolne miejsce w Polsce, a serwis jest w stałej gotowości do przyjęcia zlecenia ewentualnej naprawy lub serwisu danego podnośnika. Dzięki mobilnym serwisantom świadczymy usługi na miejscu u klienta.

Nasza oferta wynajmu podnośników jest jedną z najkorzystniejszych form organizacji transportu wewnętrznego, dającą wymierne korzyści, jakimi są z pewnością:
  • możliwość sezonowego wykorzystania urządzenia,
  • okres wynajmu dostosowany do indywidualnych potrzeb,
  • zbudżetowany koszt pracy sprzętu,
  • brak kosztów zarządzania flotą,
  • niższy łączny koszt eksploatacji wózków,
  • możliwość zaliczenia płatności za wynajem do kosztów uzyskania przychodu,
  • zapewnienie ciągłości pracy.

Zmniejszenie obciążenia finansowego

Dla dużych firm, które używają wózków bardzo intensywnie, proponujemy rozwiązanie polegające na zleceniu naszej firmie dostawy i pełnej obsługi serwisowej wózków widłowych (łącznie z wymianą ogumienia). Rozwiązanie takie eliminuje obciążenie finansowe, związane z zakupem wózków oraz konieczność utrzymywania wydziałów zajmujących się utrzymaniem ruchu. W zamian za ustaloną opłatę dostarczamy najwyższej jakości sprzęt i zajmiemy się jego obsługą w pełnym zakresie.

Outsourcing

Outsourcing polega na korzystaniu z usług, czy produktów, jakie oferują inni dostawcy. Celem stosowania outsourcingu jest obniżanie poziomu kosztów produktów i usług oferowanych klientom. Firma „Lemarpol-Wózki Widłowe” m.in. ze względu na posiadanie doskonale wykwalifikowanej kadry pracowniczej, jak również dostępności kilkuset urządzeń na stoku, jest najlepiej przygotowaną firmą do świadczenia kompleksowych usług transportu wewnętrznego w przedsiębiorstwach.

Profesjonalna współpraca

Gorąco zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług, gwarantując ze swojej strony płynne sfinalizowanie niezbędnych procedur, tak aby Państwa zadowolenie ze współpracy z nami rozpoczęło się wraz z jej zainicjowaniem i towarzyszyło nieprzerwanie przez cały okres jej trwania.

 kontakt
-->
Language